PNIOWIEC - domek 4 osobowy (na wyłączność)

PNIOWIEC to niewielka osada położona w województwie śląskim, kilka kilometrów od centrum Tarnowskich Gór. Ten rejon to dobre miejsce na wycieczki piesze i rowerowe, w lesie stanowiącym kompleks Lasów Lublinieckich znajdują się ścieżki piesze i rowerowe. To również wyborne miejsce dla grzybiarzy. A tutejszy zalew stanowi raj dla wędkarzy. Niedaleko zalewu znajduje się Uroczysko w Pniowcu - miejsce, gdzie można zobaczyć oswojone dzikie zwierzęta. Warto wybrać się w te strony, aby wypocząć na łonie natury.

Domek letniskowy: (na wyłączność) 4-osobowy - cena najmu: 280 PLN

Domek dla rodzin oraz miłośników natury. Położony na skraju lasu, w dzielnicy domków letniskowych, nieopodal zalewu wędkarskiego w Pniowcu, dojazd drogą asfaltową.

Posiada 3 pokoje z wersalkami, w tym salon z kominkiem. Łazienkę z prysznicem. Nową kuchnię w pełni wyposażoną. Standard turystyczny.
W ogrodzie oczko wodne, jest też wiata na samochód, jest również taras, na którym można grillować.

Minimalny czas pobytu: 2 doby.

W pobliskich Tarnowskich Górach i okolicy znajduje się wiele atrakcji turystycznych, m.in. Zabytkowa Kopalnia Srebra i Sztolnia Czarnego Pstrąga (obiekty UNESCO), Park Wodny, Zamek w Starych Tarnowicach, przypałacowy ogród botaniczny w Brynku, pałace w Rybnej i Nakle Śląskim organizujące imprezy kulturalne i koncerty, malowniczy park w Świerklańcu oraz wiele innych.