GÓRY z dojazdem AUTOKAREM

POBYT BOŻONARODZENIOWY W POLSKICH GÓRACH Z DOJAZDEM AUTOKAREM

Lp. Miejscowość Nazwa
obiektu
 Termin Ilość dni  Osoba dorosła Dziecko Miejsce wyjazdu
1 Szczyrk Panorama 23.12-28.12.20 5 1.155 PLN/os. 875 PLN/os. Katowice, Tychy
2 Wisła Kłos 23.12-28.12.20 5 1.300 PLN/os. 940 PLN/os. Katowice, Tychy
3 Zawoja Krakowianka 23.12-27.12.20 4  850 PLN/os. 675 PLN/os. Katowice
4 Węgierska Górka Jaz 23.12-27.12.20 4 845 PLN/os.  660 PLN/os. Katowice

 

Odjazd autokarów z:
Katowice
- przystanek autobusowy przy ul. Kopernika, na wysokości nr 14-16

Tychy - ul. Oświęcimska, stacja paliw PKN Orlen koło Giełdy Kwiatowej, kierunek Bieruń-Oświęcim

1. SZCZYRK - Panorama
Ośrodek położony na południowym stoku Klimczoka, oddalony od centrum miejscowości ok. 700 m. Do dyspozycji gości jest jadalnia, sale wielofunkcyjne, bilard i stół do tenisa stołowego. Internet Wi-Fi.

Zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4-osobowych z łazienkami i TV. Czajniki bezprzewodowe dostępne na korytarzu.
Wyżywienie: 3 x dziennie, od obiadu pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia.
W turnusie świątecznym - uroczysta kolacja wigilijna, wyjazd na Pasterkę do Sanktuarium Matki Bożej na Górce, wieczór kolęd przy lampce wina, ognisko z pieczeniem kiełbasek i bajdurzeniem góralskiego bacy oraz wieczorek taneczny z DJ

2. WISŁA - Kłos
Ośrodek położony na wzgórzu na rozległym terenie, w dolinie Wisły w dzielnicy Nowa Osada, oddalony ok. 4 km od centrum, ok. 1200 m od Skoczni Narciarskiej im. Adama Małysza i 400 m od Kolejki Krzesełkowej Nowa Osada. Do dyspozycji gości jest jadalnia, kawiarnia, siłownia, bilard i tenis stołowy, kącik zabaw dla dzieci. Internet Wi-Fi.

Zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4-osobowych, wszystkie z łazienkami i TV, niektóre z balkonami. Czajniki bezprzewodowe i szklanki dostępne w holach.
Wyżywienie: 3 x dziennie, od obiadu pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia turnusu.
W turnusie świątecznym uroczysta kolacja wigilijna oraz koncert kolęd.

3. ZAWOJA - Krakowianka
Obiekt o standardzie turystycznym, położony na całkowicie ogrodzonym terenie, znajduje się w odległości ok. 4 km od centrum miejscowości. Do dyspozycji gości jest jadalnia, świetlica ze sprzętem multimedialnym, a na zewnątrz miejsce na ognisko i grilla. W pobliżu obiektu znajdują się regionalne karczmy, a basen kryty jest w pobliskim hotelu Jawor. Internet Wi-Fi.

Zakwaterowanie w pokojach 1, 2, 3 i 4-osobowych z łazienkami i TV, większość z balkonem, niektóre pokoje typu studio (2+2, 2+3 lub 2+1). W pokojach typu studio telewizor tylko w jednym pokoju.
Wyżywienie: 2 x dziennie - śniadania i obiadokolacje, od obiadokolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia turnusu.
W turnusie świątecznym uroczysta kolacja wigilijna, ognisko z pieczeniem kiełbasek i wieczór przy kapeli góralskiej z poczęstunkiem góralskim oscypkiem.

4. WĘGIERSKA GÓRKA - Jaz
Dwukondygnacyjny obiekt o standardzie turystycznym, położony na całkowicie ogrodzonym terenie tuż przy bulwarach nad Sołą, oddalony od centrum o ok. 500 m. Do dyspozycji gości jest jadalnia, świetlica, a na zewnątrz chata grillowa. Internet Wi-Fi.

Zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4-osobowych z łazienkami i TV, niektóre pokoje typu studio (2+2).
Wyżywienie: 2 x dziennie - śniadania i obiadokolacje, od obiadokolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia. W jadalni całą dobę jest do dyspozycji czajnik, kawa i herbata.
W turnusie świątecznym uroczysta kolacja wigilijna, biesiada góralska z poczęstunkiem (zamiast obiadokolacji) w pierwszy dzień Świąt i wieczorek taneczny połączony z obiadokolacją w drugi dzień Świąt.