Szanowne Krystyny,

Stowarzyszenie Krystyn im. K. Bochenek w Katowicach oraz Turysta Katowice zwracają się z propozycją skorzystania z voucherów na pobyty w Kołobrzegu w dwóch obiektach: hotelu 5 gwiazdkowym „AQUARIUS SPA” lub Centrum Zdrowia i Relaksu „VERANO”.

Wyjątkowo atrakcyjne pakiety cenowe są okazją do skorzystania z uroków miasta i zdrowego nadmorskiego klimatu. Proponowana oferta jest nowym pakietem gwarantującym „Bezpieczny Wypoczynek”, który uwzględnia specjalne procedury i zasady bezpieczeństwa.

W ramach wpłaconej i nierozliczonej za Zjazd Krystyn należności, wartość wybranego Voucheru byłaby pomniejszona o tą kwotę.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani tą formą rozliczenia prosimy o bezpośredni kontakt z biurem S.T. Turysta Katowice.

Pragniemy zapewnić, iż dokładamy wszelkich starań, aby pozostałym osobom należną gotówkę zwrócić w terminie 180 dni od daty odwołania Zjazdu na wskazane konto bankowe.

Równocześnie pragniemy poinformować, iż Panie, które nie otrzymały kapelusza prosimy o kontakt w celu podania potrzebnego rozmiaru (obwód głowy) oraz potwierdzenia adresu, na który dokonamy wysyłki. Kapelusz ten będzie obowiązujący na kolejnym XXIV Zjeździe Krystyn.

 

 Zapraszamy również na stronę: Zjazd Krystyn