XXIII Ogólnopolski Zjazd Krystyn w Kołobrzegu 13 marca 2020

 

Stowarzyszenie Krystyn im. Krystyny Bochenek zaprasza wszystkie Krystyny na XXIII Zjazd Krystyn do Kołobrzegu

Jak zwykle przygotowaliśmy kilka wariantów programu. Program 2 i 3dniowy oraz program 4dniowy wypełniony zwiedzaniem i wydarzeniami artystycznymi.

W pierwszym dniu Zjazdu 12 marca wieczorem w hotelu Aquarius SPA odbędzie się spotkanie z autorką książek Dorotą Stasikowską-Woźniak piszącą pod pseudonimem Ewa Kassala.

W dniu 13 marca pod Pomnikiem Zaślubin Polski z Morzem odbędą się uroczyste Zaślubiny Krystyn z Morzem.

Wieczorem odbędzie się uroczysta Kolacja Imieninowa w kołobrzeskim Hotelu AQUARIUS SPA.
Atrakcją wieczoru będzie występ GWIAZD cudownej piosenkarki Krystyny Giżowskiej oraz aktora Jacka Kawalca, gościnnie zaśpiewa Teresa Jakubowska.
P
rowadzący galę pani Maria ZAWAŁA i pan Jacek Kawalec.
Wieczór będzie wypełniony niespodziankami.

W dniu 14 marca zbierzemy się na kołobrzeskiej plaży przy molo, gdzie odbędzie się inscenizacja batalistyczna bitwy o miasto z marca 1945r. z udziałem polskich żołnierzy i artylerii - "Bój o Kołobrzeg". Po inscenizacji rejs statkiem po Bałtyku.

Popołudniu zabierzemy Was do Regionalnego Centrum Kultury im. Z. Herberta na koncert imieninowy "W hołdzie damom jazzu". Utwory z repertuaru takich sław jak: Ella Fitzgerald, Natalie Cole, Shirley Horn zaprezentuje Krystyna Durys wraz zespołem.

Krystyny będą mieszkać w dwóch hotelach: Hotelu AQUARIUS SPA 5*, Hotelu Verano 3* 
Proponujemy zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych z łazienką. Dla pań ceniących prywatność możemy zaproponować pokoje 1 osobowe.

 

Przed dokonaniem wpłaty prosimy o sprawdzenie w biurze organizacyjnym dostępności miejsc w danym Hotelu    

Potwierdzeniem uczestnictwa w imprezie jest: telefoniczna lub mailowa rezerwacja miejsc w biurze organizacyjnym i dokonanie wpłaty w całości lub zaliczki w wysokości min. 30% ceny w dniu rezerwacji.  Pozostałą kwotę należy uregulować do dnia 10.02.2020. 

  

 Wpłat na Zjazd Krystyn należy dokonywać na następujące konto: 

 Bank Credit Agricole: 03 1940 1076 3193 2749 0000 0000

  

 Zapraszamy również na stronę: Zjazd Krystyn