NIECHORZE - Ośrodek "JANTAR-SPA" [baza zabiegowa, baza rekreacyjna, basen]


NIECHORZE
  znana miejscowość rybacka i letniskowa oraz uznane kąpielisko morskie, położne pomiędzy morzem, a jeziorem Liwia Łuża (rezerwat przyrody). Piękna plaża, możliwość wędkowania, latarnia morska, muzeum rybołówstwa - to tylko niektóre z atrakcji Niechorza.


Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny "JANTAR SPA" obiekt położony przy głównej ulicy Niechorza, oddalony od plaży ok. 200m. Teren wokół obiektu ogrodzony. Do dyspozycji gości jest jadalnia, letnia kawiarenka, kącik zabaw dla dzieci, basen, jacuzzi, ścieżka do masażu stóp, sauna sucha, basen solankowy a także baza zabiegowa i SPA (zabiegi rehabilitacyjne: masaże, jonoforeza, diadynamik, hydromasaż, kąpiele solankowe, ziołowe, laser, krioterapia itp.) oraz sala fitness i solarium, wypożyczalnia rowerów i kijów Nordic Walking. Ponadto plac zabaw dla dzieci i ogród. Udogodnienia dla niepełnosprawnych - winda, podjazdy. Internet Wi-Fi.

Zakwaterowanie:
pokoje 1, 2-osobowe (ekonomiczne i komfort) z łazienkami i balkonami lub tarasem. Na wyposażeniu każdego TV-SAT, sprzęt plażowy i lodówki. Kilka pokoi przystosowanych dla potrzeb osób niepełnosprawnych.
  


Wyżywienie:
* 2 x dziennie, od obiadokolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia turnusu. Obydwa posiłki w formie szwedzkiego stołu.
* 3 x dziennie, od obiadu pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia turnusu (śniadania i kolacje - w formie szwedzkiego stołu).
                                                            

Termin 7 dni
(sb-sb)

Os. dorosła 
w pok. ekonomicznym

----------------------------
wczasy               kuracja

Os. dorosła 
w pok. komfort

-------------------------

wczasy           kuracja

x x x x x

Uwagi:
Na miejscu konieczność uiszczenia opłaty klimatycznej.
Do cen należy dodać opłatę za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy - 4,00PLN/os.
Ceny nie zawierają ubezpieczenia. Proponujemy zakup ubezpieczenia w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków.
Korzystanie z krytego basenu i solankowego, jacuzzi, sauny, sali fitness - gratis.
W pakiecie kuracyjnym w trakcie turnusu dodatkowo konsultacja lekarska, 3 zabiegi dziennie - wykonywane wyłącznie w dni robocze, gimnastyka w basenie, kijki Nordic Walking.
Dzieci do 3 lat bez świadczeń - gratis.
Parking monitorowany, ogrodzony - opłata w recepcji (ok. 10zł/doba przed sezonem, ok. 20zł/doba w lipcu i sierpniu, ilość miejsc ograniczona, konieczna rezerwacja.

SOPOT - KAMIENNY POTOK [baza zabiegowa, rehabilitacja]

SOPOT - jedno z najładniejszych miast uzdrowisko-turystycznych w Polsce, położone w pobliżu malownicznych wzgórz morenowych, nad Zatoką Gdańską pomiędzy Gdańskiem i Gdynią, z którymi tworzy Trójmiasto. Tutaj znajduje się najdłuższe w Europie molo o drewnianej konstrukcji. Historia Sopotu sięga XIII wieku. Świetnie funkcjonująca baza hotelowa, gastronomiczna i rozrywkowa przyciągają do tego nadmorskiego kurortu tłumy turystów z całego świata.

Sanatorium Uzdrowiskowe KAMIENNY POTOK położone w dzielnicy Kamienny Potok w odległości ok. 2 km od gwarnego deptaku Monte Cassino i mola, 800 m od plaży - zejście schodami do płaskiego wejścia na plażę (ok. 1,5 km). Blisko stąd również do Szybkiej Kolei Miejskiej łączącej najważniejsze miejsca w Trójmieście. Największą atrakcją najbliższej okolicy jest położony tylko 50 m od obiektu Aquapark. W obiekcie do dyspozycji gości jest jadalnia, kawiarnia oraz miejsce do grillowania. W sanatorium w doskolane wyposażonej bazie zabiegowej leczy się głównie choroby narządów ruchu, układu krążenia, górnych dróg oddechowych i osteoporozy. Do dyspozycji sa zabiegi z zakresu elektroterapii, fototerapii, hydroterapii a także inhalacje ziołowe i solankowe, magnetoterapia, masaże, krioterapia, sauna i światłolecznictwo. Udogodnienia dla niepełnosprawnych - winda (jedno skrzydło budynku bez windy). Bezprzewodowy internet.

Zakwaterowanie 
Pokoje 1, 2-osobowe z łazienkami, TV, niektóre z balkonami. Kilka pokoi przystosowanych dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wyżywienie: 
3 x dziennie (w turnusach z zabiegami), od obiadu pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia.
2 x dziennie - śniadania i obiady (w turnusach wczasowych), od obiadu pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia turnusu.

Informacje:
- na miejscu konieczność uiszczenia opłaty klimatycznej
- parkingi niestrzeżony i strzeżony znajduje się ok. 15 m od obiektu
- dzieci do 3 lat bez świadczeń - GRATIS
- dzieci do 9 lat mają zmniejszoną porcję żywieniową
- dopłata do zakwaterowania w pokoju 1-osobowym 345 PLN/osoba/tydzień i 405 PLN/osoba/turnus 7-dniowy
- dopłata do zakwaterowania w pokoju z balkonem 230 PLN/pokój/ tydzień i 270 PLN/pokój/ turnus 7-dniowy
- doba łącząca turnusy 6-dniowe od 140 do 200 PLN/os. dorosła
- doba hotelowa od 14:00 do 11:00
- oferta nie zawiera ubezpieczenia, polecamy zakup ubezpieczenia NNW

W turnusie z zabiegami wstępne badanie lekarskie, opieka pielęgniarska, 2 zabiegi dziennie (wg wskazań lekarza) od poniedziałku do piątku (w dni robocze), wieczór kaszubski i kolacja przy grillu oraz spacer z przewodnikiem po Sopocie.

 Termin
(pobyt wczasowy)
7 dni (nd-nd)
 Osoba dorosła Dziecko do 9 lat
x x x
Termin
6 dni (nd-sb)
Os. dorosła z zabiegami
w pokoju 2-os.
x x

 

UWAGA:
Uprzejmie informujemy, że oferta w/w obiekcie realizowana będzie z uwzględnieniem ograniczeń wynikających z aktualnie obowiązujących przepisów związanych z COVID-19.

ŚWINOUJŚCIE - RYBNICZANKA [baza zabiegowa, basen, baza rekreacyjna]

ŚWINOUJŚCIE - największe miasto i uzdrowisko na zachodnim wybrzeżu, położone na wyspach Uznam i Wolin, o historii sięgającej XII wieku. Port handlowy i turystyczny. Walory krajoznawcze Świnoujścia jak i przyrodnicze Wolińskiego Parku Narodowego przyciągają tu rzesze turystów.

Hotel RYBNICZANKA *** obiekt oddalony ok. 200 m od plaży i ok. 100 m od promenady. Do dyspozycji gości jadalnia, kawiarnia, basen (15 x 9 m), sauna, jacuzzi oraz sala gimnastyczna, sala konferencyjna a także nowoczesna baza zabiegowa. Można również skorzystać z usług fryzjerskich. Udogodnienia dla niepełnosprawnych - winda, podjazdy. Internet Wi-Fi.

Zakwaterowanie 
Pokoje 1, 2, 3-osobowe z łazienkami, większość pokoi z balkonami, TV-SAT, radiem i telefonem. W pokojach 3-osobowych są również lodówki. Czajniki elektryczne w wyznaczonych miejscach na korytarzu. Kilka pokoi przystosowanych dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wyżywienie: 
3 x dziennie, od kolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia. Wszystkie posiłki w formie szwedzkiego stołu.

Informacje:
- na miejscu konieczność uiszczenia opłaty klimatycznej
- korzystanie z basenu - GRATIS
- parking niewielki, monitorowany, niestrzeżony - opłata w recepcji ok. 40 PLN/doba, w odległości ok. 200-500 m ogólnodostępne parkingi
- dzieci do 3 lat bez świadczeń - opłata w recepcji ok. 20 PLN/doba
- wspólne spanie to dodatkowa osoba w pokoju korzystająca z inną z podstawowego miejsca noclegowego
- dodatkowa doba w okresie świąteczno-noworocznym 370 PLN/os. dorosła
- w okresie od 14.01 do 25.02.2023 pobyty min. 5-cio dniowe
- doba hotelowa od 17:00 do 10:00h

turnusie świątecznym uroczysta Kolacja Wigilijna.
W turnusie sylwestrowym uroczyste powitanie Nowego Roku, opłata dodatkowa 450 PLN, uczestnictwo nie jest obligatoryjne

 Turnus
 Osoba dorosła Dziecko
do 12 lat
23.12-27.12.2022 1.810 PLN/os. 1.445 PLN/os.
29.12-02.01.2023
1.470 PLN/os. 1.175 PLN/os.
14.01-25.02.2023 2.295 PLN/os. 1.835 PLN/os.

 

UWAGA:
Uprzejmie informujemy, że oferta w/w obiekcie realizowana będzie z uwzględnieniem ograniczeń wynikających z aktualnie obowiązujących przepisów związanych z COVID-19.

SARBINOWO - JAWOR [baza zabiegowa, SPA, basen, baza rekreacyjna]

SARBINOWO - miejscowość wypoczynkowa położona 7 km na zachód od Mielna, kiedyś oddalona 1,5 km od morza teraz leży bezpośrednio nad nim. Atrakcją turystyczną Sarbinowa jest kościół z wysoką wieżą zbudowaną na planie ośmiokąta i zabytkowa chałupa z 1804r.

Hotel JAWOR *** położony w centrum miejscowości, oddalony od plaży zaledwie 100 m. Do dyspozycji gości jest jadalnia, kawiarnia z drink barem, basen: kryty (7,40 x 14,50 m) oraz gabinety SPA, sala fitness, baza zabiegowa (inhalacje, magnetoterapia, hydromasaż, ultradźwięki). Ponadto sala wielofunkcyjna, wypożyczalnia rowerów, kijki do Nordic Walking a przed obiektem siłownia zewnętrzna oraz miejsce na ognisko lub grilla. Udogodnienia dla niepełnosprawnych - winda. Internet Wi-Fi.

Zakwaterowanie 
Pokoje 2, 3-osobowe. Wszystkie z łazienkami, TV i balkonem. W pokojach są również chłodziarki i czajniki elektryczne. Kilka pokoi przystosowanych dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wyżywienie: 
2 x dziennie, śniadania i obiadokolacje w formie szwedzkiego stołu.

Informacje:
- na miejscu konieczność uiszczenia opłaty klimatycznej
- parking ogrodzony, niestrzeżony, monitorowany - opłata w recepcji ok. 10 PLN/os.
- dzieci do 3 lat bez świadczeń - opłata w recepcji ok. 20 PLN/doba
- dostawka to rozkładane łóżko z materacem, sofa lub wspólne spanie na wersalce
- dodatkowa doba w okresie świąteczno-noworocznym 290PLN/ os. dorosła
- w okresie od 14.01 do 25.02.2023 pobyty min. 5-cio dniowe oraz 1 zabieg dziennie wykonywany w dni robocze bez masażu ręcznego, dla dzieci inhalacje
- korzystanie z basenu - GRATIS 
- doba hotelowa od 17:00 do 10:00

W turnusie świątecznym uroczysta Kolacja Wigilijna.
W turnusie sylwestrowym uroczyste powitanie Nowego Roku, opłata zawarta w cenie turnusu sylwestrowego osoby dorosłej.

Turnus Osoba dorosła Dziecko do 12 lat
23.12-27.12.22 1.410 PLN/os. 1.130 PLN/os.
29.12-02.01.23 1.640 PLN/os. 950 PLN/os.
14.01-25.02.23 1.980 PLN/os. 1.580 PLN/os.

 

UWAGA:
Uprzejmie informujemy, że oferta w/w obiekcie realizowana będzie z uwzględnieniem ograniczeń wynikających z aktualnie obowiązujących przepisów związanych z COVID-19.

KOŁOBRZEG - GÓRNIK [baza zabiegowa, SPA, basen, baza rekreacyjna]

KOŁOBRZEG - duże portowe miasto i znane uzdrowisko położone na zachodnim wybrzeżu nad rzeką Parsętą. Występują tu źródła wody mineralnej i solanki. Kołobrzeg jest również prężnym ośrodkiem kulturalnym: funkcjonuje tu Galeria Sztuki Współczesnej, odbywają się Międzynarodowe Spotkania z Folklorem Interfolk. W Kołobrzegu nie brak również przepięknych zabytków szczególnie sztuki gotyckiej.

Hotel GÓRNIK ***
Obiekt malowniczo wkomponowany w nadmorski park, położony w odległości zaledwie 400 m od plaży. Do dyspozycji gości jest jadalnia, kawiarnia, kryty basen (12,5 x 8,5 m), a atkże gabinety zabiegowe, odnowy biologicznej i SPA, sauna, jacuzzi i sala do ćwiczeń oraz wypożyczalnia rowerów i taras widokowy. Przed obiektem zadaszone miejsce na grilla. Można również skorzystać z usług fryzjerskich i kosmetycznych. Udogodnienia dla niepełnosprawnych - winda, internet Wi-Fi.

Zakwaterowanie 
Pokoje 2-osobowe z łazienkami, większość z niewielkim balkonem lub tarasem, TV-SAT, radiem, telefonem, lodówką. Kilka pokoi przystosowanych dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wyżywienie: 
3 x dziennie, od kolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia.
Śniadań i kolacje w formie szwedzkiego stołu, obiad serwowany.

Informacje:
- na miejscu konieczność uiszczenia opłaty klimatycznej
- parking nieogrodzony, monitorowany, oświetlony (12 stanowisk) - opłata w recepcji ok. 35 PLN/doba, w odległości 150 m znajdują się 2 parkingi ogólnodostępne
- dostawka to rozkładane łóżko z materacem
- dzieci do 3 lat bez świadczeń - opłata w recepcji ok. 20 PLN/doba

- dzieci do 12 roku życia mają zmniejszoną porcję obiadu
- dodatkowa doba w okresie świąteczno-noworocznym 305 PLN/os. dorosła
- korzystanie z basenu (1 godzina dziennie) - GRATIS

- doba hotelowa od 17:00 do 10:00h

turnusie świątecznym uroczysta Kolacja Wigilijna.
W turnusie sylwestrowym uroczyste powitanie Nowego Roku, dodatkowa opłata 455 PLN/os. dorosła, uczestnictwo nie jest obligatoryjne.

Turnus Osoba dorosła Dziecko do 12 lat
23.12-27.12.2022 1.810 PLN/os. 1.445 PLN/os.
29.12-02.01.2023 1.470 PLN/os. 1.175 PLN/os.
14.01-25.02.2023 2.295 PLN/os. 1.835 PLN/os.

 

UWAGA:
Uprzejmie informujemy, że oferta w/w obiekcie realizowana będzie z uwzględnieniem ograniczeń wynikających z aktualnie obowiązujących przepisów związanych z COVID-19.

KOŁOBRZEG - Sanatorium "WISTOM" [baza zabiegowa, rehabilitacja, basen]

KOŁOBRZEG - duże portowe miasto i znane uzdrowisko położone na zachodnim wybrzeżu nad rzeką Parsętą. Występują tu źródła wody mineralnej i solanki. Kołobrzeg jest również prężnym ośrodkiem kulturalnym: funkcjonuje tu Galeria Sztuki Współczesnej, odbywają się Międzynarodowe Spotkania z Folklorem Interfolk. W Kołobrzegu nie brak również przepięknych zabytków szczególnie sztuki gotyckiej.

Sanatorium "WISTOM" obiekt składający się z trzech połączonych segmentów hotelowych, położonych przy promenadzie, ok. 200m od amfiteatru i ok. 100m od plaży.

Do dyspozycji gości: jadalnia, pokój i plac zabaw dla dzieci oraz nowoczesna, wyposażona w sprzęt najnowszej generacji baza zabiegowa. Ponadto basen o wymiarach 12x6m wraz z jacuzzi i saunami (sucha, mokra i kriosauna). Przy obiekcie utworzona została plaża do kąpieli słonecznych. Udogodnienia dla niepełnosprawnych - winda. Internet Wi-Fi.

Zakwaterowanie: 
* P
okoje typu "standard" 2 i 3-osobowe z balkonami, łazienkami, TV, czajnikiem elektrycznym i sprzetem plażowym.
* Pokoje typu "lux" 1 i 2-osobowe wyposażone j.w. oraz dodatkowo lodówka i suszarka do włosów.
[Zakwaterowanie w pokojach typu "lux" na zapytanie].
Kilka pokoi przystosowanych dla potrzeb osób niepełnosprawnych.  

Wyżywienie: 3x dziennie.
Od obiadu pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia turnusu.
Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu.

Informacje:
-
na miejscu konieczność uiszczenia opłaty klimatycznej
- dzieci do 3 lat bez świadczeń - GRATIS
- parking ogrodzony - opłata w recepcji ok. 20zł/doba
- doba hotelowa od 14:00 do 10:00
W ramach 7-dniowych pobytów leczniczych 10 zabiegów realizowanych w dni robocze i wizyta lekarska na początku turnusu.
Korzystanie z basenu, w określonych godzinach (informacja w recepcji) - gratis.

 Turnusy 7 dni
(sb-sb)
 Osoba dorosła Pobyt leczniczy
Osoba dorosła
pok. 2os. pok. 3os. pok. 2os. pok. 3os.
x x x x x

 

UWAGA:
Uprzejmie informujemy, że oferta w/w obiekcie realizowana będzie z uwzględnieniem ograniczeń wynikających z aktualnie obowiązujących przepisów związanych z COVID-19.

MIĘDZYZDROJE - TROFANA ***/**** [SPA, basen]

MIĘDZYZDROJE słynie z szerokiej plaży, zachwyca drobym piaskiem i wspaniałymi widokami na klifowe wzgórze. Znajduje się tu molo wcinające się w morze na głębokość 395 metrów. To własnie tu znajduje się słynna Promenada Gwiazd z odciskami dłoni polskich artystów.

TROFANA ***/**** hotel położony ok. 250 metrów od plaży i tyleż samo od centrum miasta, składa się z części 3 i 4 gwiazdkowej.

Na terenie obiektu znajduje się: restauracja, pokój zabaw dla dzieci, internet Wi-Fi.

Do dyspozycji gości: basen z wodospadem i przeciwprądami oraz strefa SPA, gdzie wykonywane są zabiegi kosmetyczne i masaże. Ponadto jacuzzi, sauna fińska, łaźnia parowa i grota lodowa.

Zakwaterowanie: pokoje 2 i 3-osobowe z łazienkami i TV. Niektóre z możliwością dostawki.

Wyżywienie: 2 x dziennie, śniadania i obiadokolacje w formie szwedzkiego stołu. Napoje do obiadokolacji (za wyjątkiem soków, wody i herbaty) dodatkowo płatne.

Informacje:
- na miejscu konieczność uiszczenia opłaty klimatycznej
- parking znajduje się vis a vis hotelu - opłata na miejscu ok. 30-40 PLN/doba
- dzieci do 3 lat bez świadczeń - GRATIS
- zniżki dla dzieci - decyduje data urodzenia
- możliwość wypożyczenia łóżeczka dla dziecka - opłata na miejscu ok. 40 PLN/doba
- doba hotelowa od 16:00 do 11:00

Dla każdego uczestnika karta rabatowa do Kawiarni Giovani Coffe usytuowanej w pasażu molo oraz 5% rabatu na seans "słoneczna łąka".
Ceny podane w tabelce dotyczą zakwaterowania w 3-gwiazdkowej części hotelu.

 Turnusy 7-dniowe
(sobota-sobota)
 Osoba dorosła Dziecko do 7 lat
na dostawce
Dziecko do 12 lat
na dostawce
x x x x

 

UWAGA:
Uprzejmie informujemy, że oferta w/w obiekcie realizowana będzie z uwzględnieniem ograniczeń wynikających z aktualnie obowiązujących przepisów związanych z COVID-19.